22/23.06
sob.-nie.
Zagnańsk
I
Zagnańsk przyjął nas z otwartymi ramionami

Nowa odsłona Mazovii 24h Marathon przeszła już do historii. W organizacji tegorocznej edycji pomagało Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe „Pod Bartkiem”, dzięki któremu mogliście cieszyć się nową i dobrze przygotowaną trasą. Wiemy, że przypadła Wam ona do gustu! Szczególnie chwaliliście jej zróżnicowanie - podjazdy, single tracki oraz bardzo dobrą nawierzchnie. Zaletą był także leśny teren, przez który przebiegała praktycznie cała pętla oraz usytuowanie bazy zawodów nad zalewem Kaniów. Przy ciepłej pogodzie te parametry trasy były nieocenione.

Tegoroczna edycja przyciągnęła blisko 200 uczestników! Oprócz maratończyków z Polski pojawili się także goście z Litwy, Rosji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Współorganizatorem wydarzenia była Gmina Zagnańsk. Podczas imprezy zawodników dopingował osobiście Wójt Szczepan Skorupski, który pojawił się w nocy na dekoracji zwycięzców klasyfikacji 12-godzinnej oraz następnego dnia rano na ogłoszeniu wyników generalnych. Bardzo dziękujemy!

Najwięcej okrążeń w czasie 24h przejechała Magda Chmielewska. Wśród Panów najlepszy wynik wykręcił Saulius Speicys z Litwy. W kategorii DUO najlepszy wynik uzyskali Krzysztof Peryt i Łukasz Namysł (NIKOŚBIKE). W kategorii QUATRO zwyciężyła drużyna BEST TEAM w składzie Henriot Cedric, Litvinaitis Šarunas, Renatas Orlovas i Banys Kastytis. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok do Zagnańska.

Pełne wyniki na stronie >>TUTAJ<<

2016-07-25 POWRÓT
Partnerzy