25/26.07
sob.-nie.
Janów Lubelski
I
Rating:
94.6%
94.6%
Starty: 0/3/4
Rating:
84.4%
84.4%
Starty: 0/3/3
Rating:
83%
83%
Starty: 0/5/51
Rating:
82.7%
82.7%
Starty: 0/17/21
Rating:
81.6%
81.6%
Starty: 0/3/4
Rating:
81.3%
81.3%
Starty: 0/5/5
Rating:
81.3%
81.3%
Starty: 0/3/4
Rating:
80.6%
80.6%
Starty: 0/3/5
Rating:
79.3%
79.3%
Starty: 0/2/4
Rating:
78.9%
78.9%
Starty: 0/2/2
Rating:
77.2%
77.2%
Starty: 0/1/1
Rating:
77.2%
77.2%
Starty: 0/2/2
Rating:
76.8%
76.8%
Starty: 0/1/1
Rating:
76%
76%
Starty: 0/3/4
Rating:
73.3%
73.3%
Starty: 0/1/1
Rating:
71%
71%
Starty: 0/2/3
Rating:
70.4%
70.4%
Starty: 0/2/2
Rating:
68.6%
68.6%
Starty: 0/3/3
Rating:
68.3%
68.3%
Starty: 0/2/2
Rating:
65.2%
65.2%
Starty: 0/2/2
Rating:
54.3%
54.3%
Starty: 0/0/1
Starty: 0/6/33
Starty: 0/0/2
Starty: 0/0/0
Starty: 0/2/4
Razem: 25

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2020 w kategorii Open

W drużynie

Awans o 3 pozycje!

Drużyna zdobyła 1158.69 punktów na tym maratonie. Punktowali: Grzegorz Rumik (G:487.11), Stanisław Bielak (M:371.58), Stanisław Daśko (F:300.00).

Team jest teraz na 39 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-05-24 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 4 zawodników, łącznie pokonując 134 km w czasie 08:01:17.

Pro (42 km) jechał Grzegorz Rumik (czas 03:28:31, śr. 0.0 km/h, 487.11 pkt).

½Pro (70 km) jechał Stanisław Bielak (czas 02:17:11, śr. 0.0 km/h, 371.58 pkt).

Fit (22 km) jechał Stanisław Daśko (czas 00:51:15, śr. 25.8 km/h, 300.00 pkt).

Zawodów nieukończył Marcin Kasprzak.

2019-05-24 Przeczytaj

Awans o 36 pozycji!

Drużyna zdobyła 2688.81 punktów na tym maratonie. Punktowali: Grzegorz Rumik (G:589.41), Rafał Nita (M:458.86), Marcin Michałek (M:431.18), Radoslaw Szymański (M:408.18), Janusz Sulowski (M:406.54), Marcin Gumienik (M:394.64).

Team jest teraz na 42 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-05-02 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 17 zawodników, łącznie pokonując 697 km w czasie 04:01:11.

Pro (46 km) jechał Grzegorz Rumik (czas 03:10:49, śr. 0.0 km/h, 589.41 pkt).

½Pro (71 km) jechali: Rafał Nita (czas 02:24:25, śr. 0.0 km/h, 458.86 pkt), Marcin Michałek (czas 02:12:06, śr. 0.0 km/h, 431.18 pkt), Radoslaw Szymański (czas 02:16:35, śr. 0.0 km/h, 408.18 pkt), Janusz Sulowski (czas 02:17:08, śr. 0.0 km/h, 406.54 pkt), Marcin Gumienik (czas 02:21:16, śr. 0.0 km/h, 394.64 pkt), Adam Stręciwilk (czas 02:51:04, śr. 0.0 km/h, 332.96 pkt).

Fit (25 km) jechali: Piotr Sulowski (czas 01:19:36, śr. 18.8 km/h, 300.00 pkt), Stanisław Daśko (czas 00:57:10, śr. 26.2 km/h, 290.73 pkt), Stanisław Bielak (czas 01:01:51, śr. 24.3 km/h, 268.71 pkt), Tomasz Fusiara (czas 01:02:54, śr. 23.8 km/h, 260.49 pkt), Agnieszka Szymańska (czas 01:21:41, śr. 18.4 km/h, 244.42 pkt), Mariusz Wieleba (czas 01:08:51, śr. 21.8 km/h, 241.39 pkt), Robert Cybart (czas 01:08:52, śr. 21.8 km/h, 241.34 pkt), Michał Wolski (czas 01:17:33, śr. 19.3 km/h, 211.28 pkt), Krzysztof Sawa (czas 01:20:01, śr. 18.7 km/h, 207.71 pkt).

Zawodów nieukończył Marcin Kasprzak.

2019-05-02 Przeczytaj
Losowe zdjęcia z galerii zawodników
Partnerzy