Zaloguj się
Lista startowa i osób oczekujących
Mazovia 24h Marathon

2018-06-23 - Zagnańsk

Lista startowa
Numer Zawodnik Drużyna
Adamski Robert Łaj Not Meble Marzenie
939 Baczewski Jerzy
311 Barańczyk Piotr Circle K Cycling Team
Bednarczyk Bożena Zakręcona Ostrów
141 Bielewski Eryk AGRO-MIL MTB green team
1101 Bodziony Kamil Mińska Grupa Rowerowa
1980 Bogdański Marcin bajkszop.com
Bojarski Grzegorz
Borowiec Bartlomiej Cersanit-Barlinek Team
1107 Brześkiewicz Dorota Mińska Grupa Rowerowa
1831 Bukowski Leszek PTT DELTA PŁOCK
Cedro Robert Cersanit-Barlinek Team
Celniak Dariusz
Chmielewska Magda
Choryłek Leszek
2449 Cichecki Jacek GO SPORT AK-SPED TEAM
78 Cieciera Maciej
1117 Cybulski Marcin Lesz`Go! Rogów Masters
Czajor Robert
535 Dorsz Jacek KAMYK Radzymin MTB TEAM
74 Dyrek Dariusz COZMOBIKE TEAM
Dyszy Grzegorz
Dziadek Łukasz Stowarzyszenie Rowerowe Świętokrzyskie
Fert Sebastian
225 Fiedurek Mateusz ABSOLUTE BIKES TEAM
1617 Flis Robert BIKE CLUB Janów Lubelski
Frącek Szymon
247 Fronc Szymon RAWA MTB
1454 Gidaszewska Justyna WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team
1455 Gidaszewski Grzegorz WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team
Głębowski Grzegorz
Gołąb Robert
Gomoński Eryk DT4YOU MTB TEAM
Gonciarz Bartłomiej
Góral Dariusz
1770 Grabowicz Bartosz Team PKO Bank Polski
Grodzki Adam cycliści
531 Gruca Karolina KAMYK Radzymin MTB TEAM
344 Grudziński Tomasz
Gryzlo Jakub Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
Gryzło Jakub
Janas Izabela
120 Jankowski Kamil Nasielsk Baszta Team
Janus Dawid
1106 Jarzębski Rafał Mińska Grupa Rowerowa
2035 Jędruszczak Robert Sklepbicykl.pl-Perfectsource
1732 Jusiak Jacek ETI LKKG JASTKÓW
1331 Kalitowski Maciej
246 Karalus Łukasz RAWA MTB
Karwatowicz Karol Kraft Automotive Team
1104 Kaska Paweł Mińska Grupa Rowerowa
Kaszuba Robert
140 Kaźmierczak Tomasz AGRO-MIL MTB green team
Kaźmierski Dawid Siła i Czosnek
Kiermasz Krystian
Kinicki Sebastian
Kipiniak Kacper ROMET FACTORY TEAM
1499 Kisicki Michał
1859 Kisiel Krzysztof Team PKO Bank Polski
Kita Grzegorz
538 Klaus Albert KAMYK Radzymin MTB Team
1054 Klaus Monika KAMYK Radzymin MTB TEAM
1777 Klementowicz Krzysztof
1216 Kompa Tomasz Dell Team
Korgul Marcin Bike Room Lublin
Kowalski Andrzej KOWALIK mebelux
Kozłowska Renata TABULUS MTB BIKE TEAM
1711 Kozłowski Konrad TABULUS MTB BIKE TEAM
Kozub Rafał
537 Kramska-Dorsz Katarzyna KAMYK Radzymin MTB TEAM
143 Krom Wojciech Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Królik Maciej MTB Ostróda Team
1060 Kruczek Kamil WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
Kucięba Karol CST 7R MTB TEAM
Kuczański Mieszko Hard Bike Tęcza Tenczynek
Kwaśniewski Krzysztof MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
Kwiatek Michał CST 7R MTB TEAM
1871 Kwiatkowski Michał Team PKO Bank Polski
Kwieciński Michał Sutrisept MTB Team
Lech Paweł
Lemieszek Grzegorz
Lewandowski Michał OFIX.PL BIKE TEAM
Lisowska Justyna TEAM 5
Lisowski Maciej TEAM 5
Lisowski Szymon
Liszewski Łukasz
678 Łabanowski Krzysztof GO SPORT AK-SPED TEAM
Łabędzki Artur KOŁOmania.pl
Łopieński Marcin Team: Gmina Nowe Piekuty
Łukomski Daniel
Łuszcz Piotr
579 Łuszcz Wojciech
Łyżwa Michał
Machera Anna kochamoliwe.com
1008 Macieja Krzysztof WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team
Maciejczyk Tomasz
2106 Majkowski Krzysztof majkowski-instalacje.pl
Matusiak Bartosz bajkszop.com
Matuszewski Rafał
Michalak Artur
Mikołajczyk Marcin
2443 Mikołajczyk Paweł GO SPORT AK-SPED TEAM
1864 Mikołajun Maciej Team PKO Bank Polski
249 Milczarek Aleksander RAWA MTB
Młodawski Bartłomiej
248 Młynarczyk Adam RAWA MTB
234 Moćko Beata KAMYK Radzymin MTB TEAM
Morawski Adrian
534 Mrowiński Adam KAMYK Radzymin MTB TEAM
Mróz-Siczyńska Katarzyna Siła i Czosnek
Muzyka Kamil Maciejewski Team
306 Niemczyk Rafał Polski Klub MTB
2208 Nocuń Anna
Oksiejuk Marek Siła i Czosnek
1959 Olejniczak Agnieszka Team PKO Bank Polski
Opoka Paulina bikeBoard
Orłowski Adam
Panyło Artur
Panyło Miłosz
Patrzałek Grzegorz
1371 Pawikowski Łukasz ABSOLUTE BIKES TEAM
Pawłowska Maria MTB Ustroń Team
Pawłowski Jakub
Pawłowski Radosław MTB Ustroń Team
Paździora Mirosław ROMET FACTORY TEAM
1973 Peciakowski Robert PEK-MONT EKIPA MTB
Pieńkos Anna
Pieńkos Tomasz Bikeholic Team Ostrów Maz
2317 Pilsyk Bartłomiej Go sport ak-sped team
1427 Pochwatka Bartosz
Pogorzelska Justyna Marudaskład
Pogorzelski Artur Marudaskład
1270 Popławski Cezary
Potocki Krzysztof
2432 Przybylski Piotr GO SPORT AK-SPED TEAM
Ptasiński Wojciech Stowarzyszenie Rowerowe Świętokrzyskie
Purtak Kamil
Puźniak Marek
Puźniak Tomasz
1102 Pytlak Adam Mińska Grupa Rowerowa
Reczyński Jan
323 Redko Jarosław Cersanit-Barlinek Team
Rogala Adam
Rowicka Nina
1172 Rowicka Olga KAMYK Radzymin MTB TEAM
536 Rowicki Rafał KAMYK Radzymin MTB TEAM
Rubik Łukasz Meble Marzenie Team
2341 Rutkowski Krzysztof LUKS TRÓJKA PIASECZNO
2340 Rutkowski Łukasz LENOVO
1045 Rutkowski Rafal
Ryszewski Piotr
Sabat Karol
Salwa Tomasz Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe `Pod Bartkiem`
1806 Sawicka Aleksandra ABSOLUTE BIKES TEAM
Sawicki Piotr
Siedlecki Karol Stowarzyszenie Rowerowe Świętokrzyskie
2534 Skalski Mariusz
Skica Robert
Skrętny Marek
Skrzypiec Łukasz
Sobczyk Michał Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe `Pod Bartkiem`
2315 Sobolewski Krzysztof Team PKO Bank Polski
Sokołowski Arkadiusz Michelin Team
Sośnierz Mariusz Cersanit-Barlinek Team
2434 Sotyn Marcin GO SPORT AK-SPED TEAM
Stroński Marcin Stowarzyszenie Rowerowe Świętokrzyskie
Strzelec Remigiusz Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe `Pod Bartkiem`
Suchanek Szymon
Sulik Sławomir Makro Cycling Team
532 Surdyk Joanna KAMYK Radzymin MTB TEAM
533 Surdyk Maciej KAMYK Radzymin MTB Team
1043 Sypuła Piotr RAWA MTB
Szymaniec Marek bikeBoard
Ściga Maciej Świętokrzyskie Stowarzyszenie Rowerowe
Ślipko Andrzej Siła i Czosnek
Tararuj Edyta Team PKO Bank Polski
142 Tumaniec Dariusz Centrum Rowerowe Olsztyn Team
975 Uczkiewicz Jarek KAMYK Radzymin MTB Team
1870 Wacławski Bartosz Team PKO Bank Polski
Walas Piotrek
Walczak Łukasz
Walkiewicz Dariusz SUTRISEPT MTB TEAM
1103 Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa
Wilkowski Przemysław
Wojciechowski Patryk Goldensubmarine RACING TEAM
Wojewoda Tomasz LENOVO
Wojtaś Michał KOŁOmania.pl
2444 Wolf Mateusz
1913 Woroniecki Dawid NC+ SPORTS TEAM
Wójcik Mirosław
Wrzesień Patryk
Zachariasz Aurelia
Zachariasz Łukasz
Zachariasz Milena
Zaczyk Alicja Mama w Peletonie ALDA TEAM
2018 Zamana Cezary Zamana Group
Zamorski Radek
2332 Zasada Aleksandra KAMYK Radzymin MTB TEAM
Zawrotniak Michał WUKS SP30
1046 Zieliński Adam
Ziemski Tomasz
Zliczewski Tomasz NC+ SPORTS TEAM
Żabkiewicz Kamila Kijanki
Żabkiewicz Mirosław
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Drużyna
Brzeziński Andrzej MARCELI SLR
Brzeziński Michał
Cedrowicz Paweł Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe `Pod Bartkiem`
Chądzyński Cezary DYNAMO PAK-PLAST Mińsk Mazowiecki
Dobrowolska Malwina AGRO-MIL MTB green team
54 Gawron Marek Warach-Rowery
Jarecka Ilona
1939 Kowalik Marcin Aldik Nova Team
Kozak Tadeusz MARCELI SLR
Kraska Arkadiusz sklepmerida.pl CST
944 Krysztofczyk Piotr
Kuczyński Dariusz
Lexh Mariusz
Marcinkiewicz Alicja Nasz Bike Team
2105 Miszczuk Piotr
Sawicka Anna WGR Team
1692 Sikora Robert BACHA SOCHACZEW TEAM
Słowiński Maciek Browerzyści.tm
Szalewicz Małgorzata SZYBCIEJ NIE MOGĘ
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu