24h - Solo Kobiety Open
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 20 10:41:42 Sawicka Anna K 114
2 17 10:28:46 Chmielewska Magda K 30
3 11 11:12:29 Pośpiech Anna K 58
3 11 11:50:51 Ciechacka Aneta K 106
5 4 19:20:42 Dżbik Jolanta K 46

Razem: 5


24h - Solo Mężczyźni Open
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 33 11:54:15 Mossoczy Zbigniew M3 111
2 29 11:30:48 Rubik Łukasz M2 2
3 28 11:40:23 Olbryś Jacek M2 59
4 26 11:05:41 Zychowicz Roman M2 10
4 26 11:44:59 Chądzyński Cezary M4 39
6 25 10:53:53 Bojarski Grzegorz M3 15
6 25 11:08:19 Chorzewski Damian M1 36
6 25 11:12:39 Kwiatkowski Robert M4 5
6 25 11:44:42 Papros Marcin M3 11
10 23 10:11:33 Sokołowski Arkadiusz M4 16
10 23 11:17:58 Wawryszuk Patryk M2 62
10 23 11:28:29 Śmiech Grzegorz M3 6
10 23 11:38:49 Pawłowski Jan M1 104
14 22 10:36:47 Śladowski Artur M4 42
14 22 11:05:44 Romanowski Leszek M3 47
14 22 11:22:45 Musolf Maciej M2 108
17 21 10:51:09 Młodawski Bartłomiej M4 70
17 21 11:37:08 Zachariasz Łukasz M2 49
17 21 11:38:49 Pawłowski Radosław M3 103
20 20 11:05:33 Choryłek Leszek M4 65
20 20 11:46:12 Wrzesień Patryk M2 101
22 19 04:16:38 Jankowski Dawid M2 68
22 19 08:12:15 Szwed Mateusz M1 9
24 18 09:32:41 Cichecki Jacek M4 17
25 17 11:03:03 Sawicki Piotr M2 123
25 17 11:24:00 Staszewski Wojciech M2 8
25 17 11:42:29 Fornalski Damian M1 38
28 16 02:53:15 Kurdej Krzysztof M4 40
28 16 09:19:36 Bukowski Leszek M5 112
28 16 10:18:59 Ostromecki Szymon M2 1
28 16 11:00:14 Karwatowicz Karol M2 61
28 16 11:43:21 Muzyka Kamil M1 4
33 15 11:07:34 Machowski Artur M4 14
33 15 11:19:45 Duma Rafał M3 105
35 14 10:57:40 Cieślak Artur M3 20
35 14 10:58:06 Wiktor Wojciech M1 37
35 14 11:27:05 Sikora Paweł M3 60
35 14 11:39:41 Ziobro Robert M4 45
35 14 11:45:33 Patrzałek Grzegorz M3 56
35 14 11:50:09 Kowalski Mariusz M2 43
41 13 11:28:19 Siedlecki Karol M2 13
41 13 23:05:25 Macieja Przemysław M3 67
43 12 11:42:27 Rogala Adam M1 102
44 11 11:45:09 Słowiński Maciek M3 34
44 11 22:49:12 Traczyk Grzegorz M2 24
44 11 23:58:22 Gębara Rafał M2 52
47 10 03:57:17 Nadbrzeski Adam M1 124
47 10 21:34:54 Pilsyk Bartłomiej M2 19
49 9 07:26:44 Hypś Leszek M5 26
49 9 08:56:21 Brzeziński Andrzej M3 25
49 9 10:32:08 Orlikowski Grzegorz M3 44

Razem: 51


24h - Solo Mężczyźni M1
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 25 11:08:19 Chorzewski Damian M1 36
2 23 11:38:49 Pawłowski Jan M1 104
3 19 08:12:15 Szwed Mateusz M1 9
4 17 11:42:29 Fornalski Damian M1 38
5 16 11:43:21 Muzyka Kamil M1 4
6 14 10:58:06 Wiktor Wojciech M1 37
7 12 11:42:27 Rogala Adam M1 102
8 10 03:57:17 Nadbrzeski Adam M1 124

Razem: 8


24h - Solo Mężczyźni M2
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 29 11:30:48 Rubik Łukasz M2 2
2 28 11:40:23 Olbryś Jacek M2 59
3 26 11:05:41 Zychowicz Roman M2 10
4 23 11:17:58 Wawryszuk Patryk M2 62
5 22 11:22:45 Musolf Maciej M2 108
6 21 11:37:08 Zachariasz Łukasz M2 49
7 20 11:46:12 Wrzesień Patryk M2 101
8 19 04:16:38 Jankowski Dawid M2 68
9 17 11:03:03 Sawicki Piotr M2 123
9 17 11:24:00 Staszewski Wojciech M2 8
11 16 10:18:59 Ostromecki Szymon M2 1
11 16 11:00:14 Karwatowicz Karol M2 61
13 14 11:50:09 Kowalski Mariusz M2 43
14 13 11:28:19 Siedlecki Karol M2 13
15 11 22:49:12 Traczyk Grzegorz M2 24
15 11 23:58:22 Gębara Rafał M2 52
17 10 21:34:54 Pilsyk Bartłomiej M2 19

Razem: 17


24h - Solo Mężczyźni M3
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 33 11:54:15 Mossoczy Zbigniew M3 111
2 25 10:53:53 Bojarski Grzegorz M3 15
2 25 11:44:42 Papros Marcin M3 11
4 23 11:28:29 Śmiech Grzegorz M3 6
5 22 11:05:44 Romanowski Leszek M3 47
6 21 11:38:49 Pawłowski Radosław M3 103
7 15 11:19:45 Duma Rafał M3 105
8 14 10:57:40 Cieślak Artur M3 20
8 14 11:27:05 Sikora Paweł M3 60
8 14 11:45:33 Patrzałek Grzegorz M3 56
11 13 23:05:25 Macieja Przemysław M3 67
12 11 11:45:09 Słowiński Maciek M3 34
13 9 08:56:21 Brzeziński Andrzej M3 25
13 9 10:32:08 Orlikowski Grzegorz M3 44

Razem: 14


24h - Solo Mężczyźni M4
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 26 11:44:59 Chądzyński Cezary M4 39
2 25 11:12:39 Kwiatkowski Robert M4 5
3 23 10:11:33 Sokołowski Arkadiusz M4 16
4 22 10:36:47 Śladowski Artur M4 42
5 21 10:51:09 Młodawski Bartłomiej M4 70
6 20 11:05:33 Choryłek Leszek M4 65
7 18 09:32:41 Cichecki Jacek M4 17
8 16 02:53:15 Kurdej Krzysztof M4 40
9 15 11:07:34 Machowski Artur M4 14
10 14 11:39:41 Ziobro Robert M4 45

Razem: 10


24h - Solo Mężczyźni M5
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 16 09:19:36 Bukowski Leszek M5 112
2 9 07:26:44 Hypś Leszek M5 26

Razem: 2


24h - Duo Kobiety
L.p. Razem Okr. zakończone Drużyna Okrążeń Okr. zakończone Nazwisko Imię Nr

Razem: 0


24h - Duo Mix
L.p. Razem Okr. zakończone Drużyna Okrążeń Okr. zakończone Nazwisko Imię Nr
1 22 11:19:21 TEAM 5 6 08:41:14 Lisowska Justyna 2031
16 11:19:21 Lisowski Maciej 2032
1 22 11:40:11 ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE `POD BARTKIEM` 9 09:52:52 Zarzecka Anita 2022
13 11:40:11 Łyżwa Michał 2021
1 22 11:40:36 AGRO-MIL MTB GREEN TEAM 1 12 10:55:54 Dobrowolska Malwina 2111
10 11:40:36 Kabański Adam 2112
1 22 11:53:09 POD BARTKIEM STOWARZYSZENIE ROWEROWE 8 10:13:24 Strzelec Agnieszka 2121
14 11:53:09 Strzelec Remigiusz 2122
5 19 22:21:55 KAMYK Radzymin mix Team 14 10:49:57 Wojciechowski Patryk 2152
5 22:21:55 Rowicka Nina 2151

Razem: 10


24h - Duo Mężczyźni
L.p. Razem Okr. zakończone Drużyna Okrążeń Okr. zakończone Nazwisko Imię Nr
1 31 11:15:56 Piaseczyńskie Schmetterlingi 14 09:26:38 Lewandowski Łukasz 2082
17 11:15:56 Guz Konrad 2081
2 27 11:28:35 AGRO-MIL MTB GREEN TEAM 13 10:46:00 Bielewski Eryk 2101
14 11:28:35 Kaźmierczak Tomasz 2102
3 26 11:37:31 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW GSZR 11 10:55:49 Tarasiewicz Paweł 2012
15 11:37:31 Szałaj Jacek 2011
4 23 11:24:45 RAFJACK 11 10:15:04 Kozub Rafał 2211
12 11:24:45 Cieślak Jacek 2212
5 22 11:48:42 PĘDZĄCE KALORYFERY 7 08:22:33 Zdunek Paweł 2071
15 11:48:42 Cibor Piotr 2072
6 21 11:14:46 JAZZBIKE BAND 10 10:28:47 Jaroszewski Krzysztof 2061
11 11:14:46 Tercjak Kryspin 2062
7 15 09:27:55 LEŻAKI 5 07:20:05 Brutkowski Michał 2092
10 09:27:55 Majchrzak Marcin 2091

Razem: 14


24h - Quatro Mężczyźni
L.p. Razem Okr. zakończone Drużyna Okrążeń Okr. zakończone Nazwisko Imię Nr
1 38 11:46:55 MTB1.RU 9 08:37:33 Kamynin Alexander 4042
9 10:33:10 Avdyushev Dmitriy 4041
10 11:10:14 Berton Massimo 4044
10 11:46:55 Akifev Sergey 4043
2 36 11:52:51 GO SPORT AK-SPED TEAM 8 09:51:28 Kędziorek Piotr 4102
9 10:33:22 Sotyn Marcin 4103
9 11:12:40 Łabanowski Krzysztof 4101
10 11:52:51 Barabasz Michał 4104
3 35 11:41:29 Kamyk Radzymin elita Team 9 08:53:49 Dorsz Jacek 4081
9 10:13:54 Rowicki Rafał 4083
10 10:58:00 Mrowiński Adam 4082
7 11:41:29 Surdyk Maciej 4084
4 34 11:33:15 ROCK & ROWER 8 08:46:51 Biegaj Paweł 4012
8 10:12:22 Rutkiewicz Michał 4013
9 10:51:43 Ziental Darek 4011
9 11:33:15 Sidło Damian 4014
5 33 11:53:12 AK-SPED 6 04:48:23 Adamiec Mariusz 4054
8 09:52:54 Korzeniewski Bartosz 4052
8 10:37:04 Malczyk Bartłomiej 4051
11 11:53:12 Celiński Marcin 4053
6 31 11:48:53 STOWARZYSZENIE ROWEROW `POD BARTKIEM` NR2 7 08:49:11 Kaszuba Robert 4033
8 10:17:23 Mielniczuk Mateusz 4031
8 11:03:33 Góral Dariusz 4032
8 11:48:53 Salwa Tomasz 4034
7 27 11:47:57 ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE `POD BARTKIEM` 7 09:26:36 Lisowski Szymon 4021
6 10:09:53 Kos Marcin 4023
7 10:54:30 Ludwinek Rafał 4024
7 11:47:57 Chmielewski Krzysztof 4022
8 23 11:48:23 KOŁOMANIA.PL 4 09:18:59 Czerniejewski Krzysztof 4064
6 10:10:32 Wojtaś Michał 4062
6 10:59:19 Szlendak Jarosław 4063
7 11:48:23 Łabędzki Artur 4061

Razem: 32


24h - Quatro Kobiety
L.p. Razem Okr. zakończone Drużyna Okrążeń Okr. zakończone Nazwisko Imię Nr

Razem: 0


24h - Quatro Mix
L.p. Razem Okr. zakończone Drużyna Okrążeń Okr. zakończone Nazwisko Imię Nr
1 29 11:15:14 MIŃSKA GRUPA ROWEROWA 7 07:28:36 Bodziony Kamil 4071
7 09:07:34 Jarzębski Rafał 4072
7 10:00:01 Kaska Paweł 4073
8 11:15:14 Brześkiewicz Dorota 4074
2 24 10:58:13 ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM 5 6 07:23:49 Sobczyk Małgorzata 4094
6 09:11:47 Zomerfeld Dawid 4092
5 10:16:22 Adamczyk Anna 4093
7 10:58:13 Wołczyk Wiktor 4091

Razem: 8


12h - Solo Kobiety Open
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 5 21:27:46 Janas Izabela K 64

Razem: 1


12h - Solo Mężczyźni Open
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 16 23:54:43 Barańczyk Piotr M3 48
1 16 23:55:03 Banaszek Paweł M4 51
3 15 23:09:44 Chojnacki Jakub M1 53
3 15 23:39:08 Myszkowski Rafał M2 109
3 15 23:41:30 Chifin Nikolay M1 12
3 15 23:44:35 Łopieński Marcin M1 41
3 15 23:47:16 Adamczyk Damian M2 63
8 14 23:33:02 Kosut Tomasz M3 27
8 14 23:43:02 Pilichowski Wojciech M4 22
8 14 23:45:35 Łukasik Michał M2 69
8 14 23:48:56 Pawłowski Tomasz M3 29
12 13 22:44:01 Cieślak Jacek M5 66
12 13 23:18:39 Kania Piotr M3 31
14 12 22:33:43 Chojnacki Kacper M1 54
14 12 22:42:26 Kuczyński Dariusz M4 35
14 12 22:51:39 Pilas Szymon M2 50
17 11 22:48:01 Grudziński Tomasz M5 57
17 11 23:14:46 Dyba Tomasz M5 116
19 10 20:35:56 Sioch Radosław M2 110
19 10 22:45:11 Zbojna Mariusz M2 117
19 10 23:25:11 Królik Maciej M3 21
19 10 23:41:08 Panufnik Michał M2 32
19 10 23:43:53 Lech Paweł M3 107
24 9 19:17:50 Adamski Robert M3 7
24 9 21:27:42 Zalewski Eryk M1 33
24 9 21:48:56 Kowalczyk Zbigniew M3 28
27 8 21:48:08 Chojnacki Piotr M1 55
28 7 18:06:51 Kuliś Bartosz M3 18
29 6 19:42:38 Urbański Janusz M3 3
29 6 20:48:24 Pilichowski Andrzej M1 23

Razem: 30


12h - Solo Mężczyźni M1
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 15 23:09:44 Chojnacki Jakub M1 53
1 15 23:41:30 Chifin Nikolay M1 12
1 15 23:44:35 Łopieński Marcin M1 41
4 12 22:33:43 Chojnacki Kacper M1 54
5 9 21:27:42 Zalewski Eryk M1 33
6 8 21:48:08 Chojnacki Piotr M1 55
7 6 20:48:24 Pilichowski Andrzej M1 23

Razem: 7


12h - Solo Mężczyźni M2
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 15 23:39:08 Myszkowski Rafał M2 109
1 15 23:47:16 Adamczyk Damian M2 63
3 14 23:45:35 Łukasik Michał M2 69
4 12 22:51:39 Pilas Szymon M2 50
5 10 20:35:56 Sioch Radosław M2 110
5 10 22:45:11 Zbojna Mariusz M2 117
5 10 23:41:08 Panufnik Michał M2 32

Razem: 7


12h - Solo Mężczyźni M3
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 16 23:54:43 Barańczyk Piotr M3 48
2 14 23:33:02 Kosut Tomasz M3 27
2 14 23:48:56 Pawłowski Tomasz M3 29
4 13 23:18:39 Kania Piotr M3 31
5 10 23:25:11 Królik Maciej M3 21
5 10 23:43:53 Lech Paweł M3 107
7 9 19:17:50 Adamski Robert M3 7
7 9 21:48:56 Kowalczyk Zbigniew M3 28
9 7 18:06:51 Kuliś Bartosz M3 18
10 6 19:42:38 Urbański Janusz M3 3

Razem: 10


12h - Solo Mężczyźni M4
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 16 23:55:03 Banaszek Paweł M4 51
2 14 23:43:02 Pilichowski Wojciech M4 22
3 12 22:42:26 Kuczyński Dariusz M4 35

Razem: 3


12h - Solo Mężczyźni M5
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 13 22:44:01 Cieślak Jacek M5 66
2 11 22:48:01 Grudziński Tomasz M5 57
2 11 23:14:46 Dyba Tomasz M5 116

Razem: 3


12h - Duo Kobiety
L.p. Razem Okr. zakończone Drużyna Okrążeń Okr. zakończone Nazwisko Imię Nr
1 11 23:41:05 KAMYK Radzymin Ladies raz Team 4 20:25:02 Surdyk Joanna 2142
7 23:41:05 Rowicka Olga 2141
2 10 23:41:05 KAMYK Radzymin Ladies dwa Team 3 18:36:03 Kramska-Dorsz Katarzyna 2131
7 23:41:05 Gruca Karolina 2132

Razem: 4


12h - Duo Mix
L.p. Razem Okr. zakończone Drużyna Okrążeń Okr. zakończone Nazwisko Imię Nr
1 10 19:24:51 MayerSport BekserskAutoserwis 1 6 18:33:03 Zalewski Robert 2051
4 19:24:51 Gembara Marzena 2052

Razem: 2


12h - Duo Mężczyźni
L.p. Razem Okr. zakończone Drużyna Okrążeń Okr. zakończone Nazwisko Imię Nr
1 18 23:43:49 SSC SUCHEDNIÓW 9 23:00:33 Gałczyński Michał 2172
9 23:43:49 Barański Dariusz 2171
2 17 23:58:27 WUKS SP30 LUBLIN 8 23:12:59 Korgul Marcin 2161
9 23:58:27 Zawrotniak Michał 2162
3 14 23:18:50 10 ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM 7 22:21:24 Ścibisz Marcin 2191
7 23:18:50 Sobczyk Michał 2192
4 13 23:01:18 LESZ GO ROGÓW 6 22:08:06 Cybulski Marcin 2181
7 23:01:18 Komorowski Paweł 2182
5 12 21:51:02 SSC MARTUM 5 18:57:26 Michnowski Grzegorz 2201
7 21:51:02 Gałczyński Jacek 2202
6 8 21:27:39 MayerSport BokserskAutoserwis 1 13:17:44 Gembara Dariusz 2041
7 21:27:39 Falkiewicz Krzysztof 2042

Razem: 12


Łącznie zawodników: 170
W zależności od mocy sygnału GSM, wyniki online mogą być publikowane z przerwami lub opóźnieniem.
Cyklopedia