24h - Solo Kobiety Open
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 15 22:47:52 Chmielewska Magda K 4

Razem: 1


24h - Solo Mężczyźni Open
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 30 23:43:01 Gierczak Przemysław M3 100
2 28 23:22:26 Białek Patryk M2 19
2 28 23:53:37 Mikołajczyk Marcin M3 76
4 27 22:58:10 Ściga Maciej M3 92
5 25 23:29:14 Namysł Łukasz M2 31
6 24 23:24:06 Flis Robert M2 52
7 22 22:46:13 Kisiel Krzysztof M4 47
7 22 22:58:09 Dziadek Łukasz M2 13
7 22 23:21:52 Sikora Paweł M3 27
10 21 23:41:45 Papros Marcin M3 26
10 21 23:49:38 Rogalski Sebastian M3 78
12 20 22:22:09 Koźmiński Paweł M4 69
12 20 23:45:35 Bogusz Marcin M2 70
12 20 23:45:35 Szela Leszek M3 71
15 19 21:19:00 Lewandowski Rafał M3 66
15 19 21:54:19 Łuszcz Wojciech M5 59
15 19 23:23:05 Michalak Artur M3 98
15 19 23:39:29 Puchyr Tomasz M4 54
15 19 23:41:30 Sidło Damian M3 35
20 17 19:16:17 Kita Grzegorz M3 45
20 17 23:16:27 Łyżwa Michał M1 53
20 17 23:30:18 Pawłowski Radosław M4 37
20 17 23:48:37 Wrzesień Patryk M2 83
20 17 23:53:21 Jusiak Jacek M3 64
25 16 20:25:13 Zychowicz Roman M2 94
25 16 22:30:30 Młodawski Bartłomiej M4 15
25 16 22:37:21 Bukowski Leszek M5 97
25 16 23:28:02 Panyło Miłosz M1 58
25 16 23:41:47 Królik Filip M3 43
30 15 18:59:37 Kosut Tomasz M4 93
30 15 22:44:47 Dąbkowski Dariusz M4 48
30 15 22:49:41 Okła Mateusz M2 8
30 15 22:58:06 Kowalski Karol M3 44
30 15 23:30:57 Sokołowski Arkadiusz M4 40
35 14 19:33:26 Fusiara Tomasz M3 51
35 14 22:04:49 Matulewicz Marek M3 20
35 14 22:29:05 Kalitowski Maciej M3 95
35 14 22:42:13 Gawron Marek M5 67
35 14 23:05:20 Walczak Łukasz M2 10
35 14 23:20:19 Kozub Rafał M3 84
35 14 23:27:07 Wodyczko Michał M2 56
42 13 20:49:37 Ślipko Andrzej M2 39
42 13 22:31:07 Szymański Gabriel M2 60
42 13 22:57:37 Cieślak Jacek M4 65
42 13 23:16:24 Jończyk Jakub M2 72
42 13 23:38:20 Łukomski Daniel M2 7
42 13 23:38:20 Lech Mariusz M2 16
48 12 21:43:17 Daleszak Adrian M3 11
48 12 21:55:12 Dąbrowski Krzysztof M3 73
48 12 22:19:23 Wójcik Leszek M4 49
48 12 23:26:05 Cieślak Artur M3 30
52 11 22:21:17 Jędrys Mariusz M3 14
52 11 22:38:43 Skrzypczyk Artur M3 41
52 11 22:47:06 Panyło Artur M4 57
52 11 22:48:02 Woroniecki Dawid M3 96
56 10 10:59:40 Cichecki Jacek M4 6
56 10 23:56:55 Rutkowski Rafal M3 18
58 9 10:58:42 Karwatowicz Karol M2 99
58 9 20:54:28 Maciejczyk Tomasz M3 90
58 9 21:43:13 Rogala Adam M1 89
58 9 23:35:29 Zieliński Adam M3 17
62 8 10:08:45 Wojtasiewicz Wojciech M2 12
62 8 20:03:10 Kowalski Mariusz M3 55
64 7 23:26:05 Lisowski Szymon M3 24
64 7 23:32:28 Kluch Łukasz M2 36
66 6 22:05:54 Panyło Daniel M1 62
67 5 07:31:19 Panyło Kacper M1 61
67 5 08:39:01 Raj Radosław M2 9

Razem: 68


24h - Solo Mężczyźni M1
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 17 23:16:27 Łyżwa Michał M1 53
2 16 23:28:02 Panyło Miłosz M1 58
3 9 21:43:13 Rogala Adam M1 89
4 6 22:05:54 Panyło Daniel M1 62
5 5 07:31:19 Panyło Kacper M1 61

Razem: 5


24h - Solo Mężczyźni M2
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 28 23:22:26 Białek Patryk M2 19
2 25 23:29:14 Namysł Łukasz M2 31
3 24 23:24:06 Flis Robert M2 52
4 22 22:58:09 Dziadek Łukasz M2 13
5 20 23:45:35 Bogusz Marcin M2 70
6 17 23:48:37 Wrzesień Patryk M2 83
7 16 20:25:13 Zychowicz Roman M2 94
8 15 22:49:41 Okła Mateusz M2 8
9 14 23:05:20 Walczak Łukasz M2 10
9 14 23:27:07 Wodyczko Michał M2 56
11 13 20:49:37 Ślipko Andrzej M2 39
11 13 22:31:07 Szymański Gabriel M2 60
11 13 23:16:24 Jończyk Jakub M2 72
11 13 23:38:20 Łukomski Daniel M2 7
11 13 23:38:20 Lech Mariusz M2 16
16 9 10:58:42 Karwatowicz Karol M2 99
17 8 10:08:45 Wojtasiewicz Wojciech M2 12
18 7 23:32:28 Kluch Łukasz M2 36
19 5 08:39:01 Raj Radosław M2 9

Razem: 19


24h - Solo Mężczyźni M3
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 30 23:43:01 Gierczak Przemysław M3 100
2 28 23:53:37 Mikołajczyk Marcin M3 76
3 27 22:58:10 Ściga Maciej M3 92
4 22 23:21:52 Sikora Paweł M3 27
5 21 23:41:45 Papros Marcin M3 26
5 21 23:49:38 Rogalski Sebastian M3 78
7 20 23:45:35 Szela Leszek M3 71
8 19 21:19:00 Lewandowski Rafał M3 66
8 19 23:23:05 Michalak Artur M3 98
8 19 23:41:30 Sidło Damian M3 35
11 17 19:16:17 Kita Grzegorz M3 45
11 17 23:53:21 Jusiak Jacek M3 64
13 16 23:41:47 Królik Filip M3 43
14 15 22:58:06 Kowalski Karol M3 44
15 14 19:33:26 Fusiara Tomasz M3 51
15 14 22:04:49 Matulewicz Marek M3 20
15 14 22:29:05 Kalitowski Maciej M3 95
15 14 23:20:19 Kozub Rafał M3 84
19 12 21:43:17 Daleszak Adrian M3 11
19 12 21:55:12 Dąbrowski Krzysztof M3 73
19 12 23:26:05 Cieślak Artur M3 30
22 11 22:21:17 Jędrys Mariusz M3 14
22 11 22:38:43 Skrzypczyk Artur M3 41
22 11 22:48:02 Woroniecki Dawid M3 96
25 10 23:56:55 Rutkowski Rafal M3 18
26 9 20:54:28 Maciejczyk Tomasz M3 90
26 9 23:35:29 Zieliński Adam M3 17
28 8 20:03:10 Kowalski Mariusz M3 55
29 7 23:26:05 Lisowski Szymon M3 24

Razem: 29


24h - Solo Mężczyźni M4
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 22 22:46:13 Kisiel Krzysztof M4 47
2 20 22:22:09 Koźmiński Paweł M4 69
3 19 23:39:29 Puchyr Tomasz M4 54
4 17 23:30:18 Pawłowski Radosław M4 37
5 16 22:30:30 Młodawski Bartłomiej M4 15
6 15 18:59:37 Kosut Tomasz M4 93
6 15 22:44:47 Dąbkowski Dariusz M4 48
6 15 23:30:57 Sokołowski Arkadiusz M4 40
9 13 22:57:37 Cieślak Jacek M4 65
10 12 22:19:23 Wójcik Leszek M4 49
11 11 22:47:06 Panyło Artur M4 57
12 10 10:59:40 Cichecki Jacek M4 6

Razem: 12


24h - Solo Mężczyźni M5
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 19 21:54:19 Łuszcz Wojciech M5 59
2 16 22:37:21 Bukowski Leszek M5 97
3 14 22:42:13 Gawron Marek M5 67

Razem: 3


24h - Duo Kobiety
L.p. Razem Okr. zakończone Drużyna Okrążeń Okr. zakończone Nazwisko Imię Nr
1 25 23:53:32 GO SPORT SCRAPPER TEAM 1 10 23:01:17 Żarlińska Olga 2022
15 23:53:32 Różycka Katarzyna 2021
2 8 23:07:57 KAMYK RADZYMIN 24DL TEAM 2 05:22:18 Zasada Aleksandra 2012
6 23:07:57 Kramska-Dorsz Katarzyna 2011

Razem: 4


24h - Duo Mix
L.p. Razem Okr. zakończone Drużyna Okrążeń Okr. zakończone Nazwisko Imię Nr
1 28 23:31:54 iWorldService 14 22:38:59 Pazyna Izabela 2042
14 23:31:54 Tkaczyk Maciej 2041
2 26 23:10:54 MGR SPEED 13 21:53:19 Brześkiewicz Dorota 2051
13 23:10:54 Pytlak Adam 2052
3 12 23:49:03 GTM MESSINIA 3 22:00:42 Żaczek Rafał 2122
9 23:49:03 Żaczek Wioletta 2121

Razem: 6


24h - Duo Mężczyźni
L.p. Razem Okr. zakończone Drużyna Okrążeń Okr. zakończone Nazwisko Imię Nr
1 34 23:01:08 GOMOLA TRANS AIRCO 17 22:13:13 Wójcik Mirosław 2101
17 23:01:08 Smolarz Daniel 2102
2 31 23:14:42 BIKE ROOM TEAM 15 21:39:22 Korgul Marcin 2091
16 23:14:42 Jarosiński Mateusz 2092
3 26 22:10:11 WIELISZEW HERON TEAM 13 21:13:16 Barańczyk Piotr 2082
13 22:10:11 Małecki Piotr 2081
4 25 23:16:41 MGR PRO 12 22:10:27 Kaska Paweł 2111
13 23:16:41 Nowicki Rafał 2112
5 18 17:56:43 KAMYK RADZYMIN 24DM TEAM 9 17:04:08 Dorsz Jacek 2031
9 17:56:43 Dudkowski Radosław 2032
6 17 13:18:16 BAJKSZOP.COM 8 12:19:28 Bogdański Marcin 2071
9 13:18:16 Matusiak Bartosz 2072
7 15 19:12:32 PROART 2 04:10:26 Bryszewski Antek 2062
13 19:12:32 Bryszewski Paweł 2061

Razem: 14


24h - Quatro Mężczyźni
L.p. Razem Okr. zakończone Drużyna Okrążeń Okr. zakończone Nazwisko Imię Nr
1 35 23:22:02 GO SPORT SCRAPPER TEAM 2 8 21:18:52 Celiński Marcin 4033
10 22:00:07 Barabasz Michał 4031
9 22:43:42 Sotyn Marcin 4032
8 23:22:02 Kleps Michał 4034
1 35 23:22:29 KAMYK RADZYMIN 24QM1 TEAM 8 20:40:54 Dobrzyński Michał 4023
9 22:00:07 Mrowiński Adam 4021
9 22:43:42 Surdyk Maciej 4022
9 23:22:29 Uczkiewicz Jarek 4024
3 33 23:42:44 BIKE EXPO NARODOWY TEAM 6 20:51:48 Krupa Adrian 4084
9 22:15:40 Stępień Tomasz 4082
8 22:56:40 Chojnacki Artur 4083
10 23:42:44 Romanovski Valerjan 4081
4 28 23:41:16 KAMYK RADZYMIN 24QM2 TEAM 6 17:38:19 Klaus Albert 4042
7 21:55:14 Białek Tomasz 4044
8 22:42:11 Rowicki Rafał 4041
7 23:41:16 Dorsz Maciej 4043
5 27 23:26:05 ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE `POD BARTKIEM` 4 12:00:53 Sobczyk Michał 4063
8 20:25:49 Szwed Mateusz 4061
7 21:27:46 Kaszuba Robert 4062
8 23:26:05 Salwa Tomasz 4064
6 25 23:07:39 DĘBOWA TEAM 6 19:13:56 Sitkowski Krystian 4052
6 20:15:22 Rudziński Marcin 4054
6 22:06:29 Wójcik Sebastian 4053
7 23:07:39 Rzodeczko Jacek 4051
7 19 23:11:33 GRILL TEAM TORUŃ 3 10:43:29 Wojciechowski Wojciech 4072
3 12:37:46 Szóstakowski Maciej 4074
6 21:22:39 Bagiński Dominik 4071
7 23:11:33 Kowalski Krzysztof 4073

Razem: 28


24h - Quatro Kobiety
L.p. Razem Okr. zakończone Drużyna Okrążeń Okr. zakończone Nazwisko Imię Nr
1 15 23:07:55 KAMYK RADZYMIN 24QL TEAM 3 19:51:44 Surdyk Joanna 4012
3 20:47:15 Klaus Monika 4013
4 21:46:32 Gruca Karolina 4014
5 23:07:55 Rowicka Olga 4011

Razem: 4


12h - Solo Kobiety Open
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 9 10:32:51 Bednarczyk Bożena K 2
2 8 11:07:38 Kłudkiewicz Antonina K 91
3 6 10:12:01 Pogorzelska Justyna K 28

Razem: 3


12h - Solo Mężczyźni Open
L.p.OkrążeńCzas ostatniegoNazwisko Imię Kat. Nr Drużyna
1 14 11:19:09 Zalewski Robert M 1
1 14 11:56:16 Reszke Marcin M 85
3 13 11:28:05 Barczak Wojciech M 74
3 13 11:31:06 Chomiankiewicz Piotr M 79
5 12 11:05:02 Słociński Sebastian M 34
5 12 11:29:43 Ryś Paweł M 22
5 12 11:33:38 Pieńkos Tomasz M 3
5 12 11:42:41 Kuczyński Dariusz M 25
9 11 10:51:11 Rojda Tomasz M 68
9 11 11:54:17 Sulik Sławomir M 23
11 10 09:25:27 Dudek Bogumił M 63
11 10 10:15:31 Kompa Tomasz M 75
11 10 10:53:37 Walkiewicz Dariusz M 33
11 10 11:36:34 Będkowski Paweł M 38
11 10 11:46:34 Lewczuk Sławomir M 46
16 9 10:19:05 Grudziński Tomasz M 77
16 9 10:23:17 Niewęgłowski Jarosław M 82
16 9 10:40:33 Lech Paweł M 81
16 9 11:14:16 Gołoś Marcin M 50
20 8 10:03:05 Gawerski Leszek M 42
21 7 06:10:37 Mikołajczyk Paweł M 5
21 7 06:32:29 Adamski Robert M 21
21 7 10:12:04 Pogorzelski Artur M 29
24 6 05:33:21 Malik Juliusz M 32
25 3 04:59:10 Pyczek Krzysztof M 102
26 2 04:59:22 Tomal Marcin M 101

Razem: 26


Łącznie zawodników: 154
W zależności od mocy sygnału GSM, wyniki online mogą być publikowane z przerwami lub opóźnieniem.
Cyklopedia